RSS

PÖÖRATES ÜMBER NURGA…

Дата: 14 Март 2014 Рубрика: Дневники, На эстонском Комментарии: Комментарии к записи PÖÖRATES ÜMBER NURGA… отключены

Оригинал на русском языке здесь…

PEALE SUURT NIHET 2014.a VEEBRUARIS

C. Fenn’i artikkel

GalacticSpiralchild

See oli planeedil Maa tõepoolest dramaatiline kuu, ja protsess pole veel lõppenud! Kui ma mõtlesin, milline pealkiri sellele artiklile panna, siis ühe variandina kaalusin ka  pealkirja – „Surfamine tsunamil” – sest just niisugusena see protsess tundus. Meie peale vajus laine laine järel ja võimas päikeseenergia, pannes proovile meie äärmise vastupidavuse ja nõudes meilt, et ilmutaksime Päikese ja Galaktilise Energia „lainetel sõitmise” oskust. See oli erakordselt aktiivne ja võimas aeg meie kontaktiks Päikese Valgusega. Vähe sellest, hiljuti vahetas Päike magnetpoolused, ja veel järgnes sel Päikese-maksimumi perioodil jõult ja arvukuselt rekordarv päikesepurskeid.

Need Valguse Energia jätkuvad pursked toovad endaga kaasa Valguse Päikese-koodid  ehk „instruktsioonid” planeet Maal praegu toimuva evolutsiooniprotsessi ja ärkamise jaoks. Need etendavad tähtsat rolli Maa sageduse peaaegu täielikul ümber kalibreerimisel, täielikul Üleminekul ja Maa Ajaliini vahetumisel.

See, mida me Maal säärase intensiivsusega kogesime, oli Maa Ajaliini täielik „90-kraadine pööre” ühes tagajärgedega selle muutumise suunal. See on võrreldav sõiduga hästi teada-tuntud teel teada-tuntud ja meeldivas suunas, kui järsku, kui reis on täies hoos, nõuab GPS (navigeerimissüsteem) järjekindlalt „pöörata vasemale, pöörata  vasemale”, — ja me pööramegi. Ja siis me äkki avastame, et läheme mingis muus suunas, ja kõik on väga segane ja ebaselge, või siis me ei kujuta üldse ette, kus me asume! Lisage sellele veel äkitselt alanud torm, tuuleiilid, mis kõigutavad teie autot. Selles situatsioonis me tunneme, et meid on haaranud ärevus, me oleme tujust ära ja vintsutatud. Kuid täpselt selle hetkeni, kui torm vaibub ja me võime näha, et uus suund on isegi parem, kui me oletada võisime!

Midagi niisugust toimus meiega. Meie Kõrgem Juhtimine, meie Kollektiivne Kõrgem Mina, aga samuti Vanemate Nõukogu ja Maa Hoidjate Nõukogu jõudsid otsusele, et praegune  Kronoloogia Ajaliin ehk Spiraal juhib meid ikka veel selle Tõenäolise Tuleviku-tüübini, mis on tuntud nimetuse all „uus maailmakord”. See ei olnud mitte  kõige soovitum tulevik planeedile, et selle evolutsioon ja ärkamine  jätkuksid globaalses harmoonias ja ühtsuses kõikide olevuste ning loodusega. Ja seepärast anti kursi muutmine  üle kõrgemale tasandile, otse Galaktilisele Nõukogule. Võeti uus kurss, kaasates Päikese Nõukogu ja Valguse ning Jõu pursked(impulsside lisamine) Solariselt (meie Päikeselt – tõlkija märkus).

Muidugi saab see ilmnema Maa peal muutuste kujul. Isiklikul ja füüsilisel tasandil võisid paljud tunda sageduse muutustega seotud  intensiivseid „ärkamise/ülestõusmise  sümptoome” ning kogeda tõsiseid muutusi elus. Lõppude lõpuks oli teie elu fokusseeritud ju ühes suunas, ja äkki see muutus! Teil oli arvatavasti kindel ettekujutus sellest, kuhu püüdlete, aga siis äkki hakkas kõik laiali vajuma ja enam pole teil aimugi, kuhu te peate nüüd suunduma ja milleks! Te võite äkitselt tunda viha ja ärritust (ja mõned koguni pettumust), — peale seda rasket tööd, mis te olete selle punktini jõudmiseks teinud.

Kuid Kõrgematele Valguse Nõukogudele ei oleks sellist tähelepanuväärset kursi korrigeerimist ülesandeks tehtud, kui see poleks olnud absoluutselt vajalik nn Kõrgemaks Hüveks st kõigi jaoks.

Praegu asub Maa rahumeelse ja küllusliku tuleviku välja arendamiseks korrigeeritud Ajaliinil/Aja Spiraalil. Võib-olla ei ole see käegakatsutav ega silmaga nähtav, võttes arvesse hirmu ja muret, mille kutsus esile üleüldine majandussituatsioon ja Ukrainas  hargnenud sündmused. Kuid need sündmused kujutavad endast motiveerivaid faktoreid, mis lubavad Maa kogukonnal sõna otseses mõttes murda läbi barjäärist ning  minna üle teisele koostöö ja sotsialiseerumise tasemele.

Igaühele saab absoluutselt selgeks, et muutusteks paremusele peab  olemasoleva süsteemi „Suur illusioon” ja manipuleerimine üle elama krahhi. Viienda Dimensiooni sagedus ei võimalda enam manipuleerimist ja silmakirjalikkust! Samuti saab selgeks, et Maa rebib end lahti Eliidigruppide kontrollivast mõjust ja lubab rahva tõelist demokraatlikku eneseväljendamist. See protsess võib võtta mõne aja, kuid see käib juba täie hooga! Ühes või teises vormis murrab kõikjal Maa peal läbi demokraatia.

Valguse Kõrgemate Nõukogude informatsiooni kohaselt viib see energia lõppkokkuvõttes teist laadi ühiskonna moodustamiseni Viiendas Dimensioonis. Peale protestide ja vastupanu perioodi tuleb uute sotsiaalsete üksuste moodustumise etapp, kui inimesed lihtsalt võtavad oma võimu majanduslikelt ja korporatiivsetelt struktuuridelt ära ning asuvad oma elu üles ehitama teistmoodi ja teisel sagedusel. See uus moodus hõlmab enda kanda vastutuse võtmist oma elu, oma kogukondade ja Maa enda eest. Selle protsessiga kaasneb ka suur ümberlülitus Maale ja loodusele, ja inimesed tuletavad meelde oma „algse jumaliku prototüübi” ning selle, kuidas elada loodusega harmoonias. Vaat milleks oli vaja seda hiiglaslikku 90-kraadist pööret. Nüüd me pöörasime „õigesse suunda”, et ilmuks just nimelt niisugune tulevikumudel.

Aga mida see tähendab igaühe jaoks individuaalselt? Noh, mõnede jaoks, kui te juba olite sellel teel, ei muutu võib-olla eriliselt midagi ja te võite jätkata oma teed tühiste  muutustega. Teiste ärganud Valguseperede jaoks võib see tähendada oma elu ja töö täielikku ja üleüldist ümber mõtestamist. Te lähete nüüd uues suunas ja teie hinge siht võib just nüüd saada ümber kalibreeritud joondumiseks uuele sihile. Kui kasutada metafoori, siis võite olla juhitud läbi tormi, omamata mingitki selget pilti, kuhu see kõik teid viib. Kuid teadke, et kui jääte rahulikuks, kui olete maandatud ja fokusseeritud oma südamele, siis kõik muu selgub ja te hakkate nägema uue sihtkoha imet ja ilu.

See nõuab Usaldust, Aktsepteerimist ja Kannatlikkust. Kõik läheb hästi!

Need, kes pole ärganud, jätkavad Atlantise traumast pärit stressi läbimängimist – hirmuga katastroofi, mustade jõudude ja nurga taga ootava apokalüpsise ees. See viib hirmu, ärevuse ja stressi tohutu kasvamiseni, mida teie kui Valguse Pere peate aitama hajutada. Te ei saa hajutada energiat, kui olete ise selles sees. Tungivalt vajalik on rahulik, südamesse tsentreeritud olek, mis lubab olla Valguse Kiireks. Nagu peaingel Miikael õpetab: me peame omama Teemantvalgust  oma südametes ja me peame kiirgama võimsat armastuse ja kaasatundmise valgust kõikidele enese ümber, et nad võiksid tunda enesekindlust, mis tuleb Kõrgematest Dimensioonidest, Valguse Nõukogudelt ja Inglidimensioonidest.

Jah, me oleme õigel teel. Meid juhiti tohutule Rahu, Armastuse ja Koostöö avanemisele (sõna otseses mõttes purskele või plahvatusele). Praegu võib see näida millegi muuna, aga kui peale seda hiiglaslikku purset tolm maha langeb, leiame end  „teiselt” Planeedilt. See ei saa olema planeet, kus domineerib üks rahvus või Eliidi Grupp, see saab olema planeet, kus rahvad ja rahvused hakkavad töötama üheskoos „võrdsetel alustel”, et lahendada Maa ees seisvad probleemid: „reaalsed” elukohtade saastatuse ja kadumise probleemid,  toiduainete ja veeressursside kättesaadavus, bioloogilise mitmekesisuse ja liikide kadumise probleemid… Probleemid, mis on seotud sellega, kuidas me pöördume tagasi elulaadi juurde, mis toetab kõike elavat Maa peal ja tagab eluõiguse igale Maa elavale olevusele.

Need on ületatavad probleemid. Need olid loodud meie poolt ja meie suudame leida neile lahendused. Meil on Maa peal praegu abiks Indigo- ja Kristallilapsed, ja meil on Maa Hoidjad ja Vanemad ja Valguse Pered. Me saime toetust Valguse Nõukogudelt ja Ingellikelt Olemitelt ning Täherahvastelt. Selles pole midagi, mida me saavutada ei suudaks, kui me koondame oma jõupingutused.

Me oleme õigel teel!

Tõlge — Mirjam Veski

Понравилась статья? Поделитесь светом со своими друзьями в соц.сетях!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Яндекс

 

Все на борт!!!
Присоединяйтесь!!!
Комментарии
Всё о развитии человека и самопознании
Наверх