RSS

Maa, Vesi, Tuul, Tuli ja Vaim: Uue Alguse seemned

Дата: 14 Март 2014 Рубрика: На эстонском, Ченнелинги Комментарии: Комментарии к записи Maa, Vesi, Tuul, Tuli ja Vaim: Uue Alguse seemned отключены

Оригинал на русском языке здесь…

UUE  MAA ENERGIAD. SEPTEMBER  2013

PEAINGEL MIIKAEL läbi Celia Fenn’i.

1-Ascension

Armastatud Valgusepere, teie Maal ärkab Uus Unistus teie noorte, Indigode ja Kristallilaste nägemuses. Samal ajal Vana Unistus ja Vanad Energiad langevad kaosesse ja on segaduses,  nende energia kaob ja nad ei tea, kuhu neil minna. Võimalik, et olete märganud, et praegu on palju näilist kaost, kuivõrd Uue Energiad põrkuvad kokku Vana Energiatega.

Armsad, ärge liialt muretsege ja ehmuge neis kaootilistes energiates. Mõistke, et see on protsess, mida te võite nimetada tervenemiseks ja puhastumiseks. Te põrkute vastamisi väga iidsete manipuleerimise ja illusiooni šabloonidega, mis püüavad teid uuesti kiskuda orjusse ja alluvusse. Kuid seekord te õpite ütlema EI – sedamööda, kuidas saate ühenduse oma jõuga tänu tõelisele ühendusele oma jumaliku valgusega ja jumaliku loomuse energiaga.

See on vaid veel üks põhjus, et olla oma Valguses ja Jõus, ja mitte lubada neil, kes püüavad teid uuesti  hirmu küüsi kiskuda, olla oma püüdlustes edukad. Vanad moodused luua hirmu tunnet ja manipuleerida inimestega enam ei tööta. Uus avatuse, läbipaistvuse ja selguse tee tirib valguse kätte kõik, mis ei ole veel selge ja avalik. Armas Valgusepere, nüüd on see teie töö: kasutada valiku vabadust ja kindlalt eristada, mis tuleb teile kasuks, aga mis mitte.

Kuivõrd igaüks teist teeb valikuid, mis määravad ära teie edasise tee Uue Maa Kõrgema  Teadvuse Energiasse, pidage meeles, et olete Maa Hoidjad ja Vanemad, ja et teie isiklikud valikud on seotud teie planeedi ja kõige sellel elava valikute ja tulevikuga. Galaktilise Teadvuse sünniga te mõistate, et te ei ole mitte lihtsalt inimesed, vaid Galaktilised Inimesed;  te tunnete end ära osana Galaktikast ja osana jumalikest energiatest, mis loovad mudeli, vormi ja olemise Maal. Te näete, et see Energia ja Valguse liikumine Kosmoses ja Galaktikas on just see, mida nimetatakse „jumalikuks tahteks” ja „jumalikuks arukuseks”, ja et see ongi energia, mis määrab kogu Elu ja Evolutsiooni edenemise Galaktikas. Kõik, alates hiiglaslikest täheväljadest kuni pisemagi aatomini tuleb armastuse ja tarkuse jumalikust südamest.

Hoidke samuti meeles, et see Uus Energia baseerub südame ja armastuse energial. Armastus on alati ergas, teadvel, momendis kohalolev. Ja see on just see armastus, mis lubab teil end armastada sedavõrd, et ütlete EI neile, kes manipuleerivad teie energiatega ja kisuvad teid hirmu ning sünnitavad teis ärevust. Ja see on armastus, mis lubab teil enda eest seista ning öelda EI neile, kes püüavad teile peale suruda vana energiat ja vanu teid;  see on armastus, mis lubab teil öelda JAA uuele unistusele ja uuele Maale, täis elu, küllust ja rahu. Me teame, et see pole kerge, kuid see on just see armastus, mis annab teile jõudu ja kindlust siseneda Uue Maa Energiasse ning olla osaks Uue Manifesteerimisest.

Uue Maa Manifestatsioonis üheskoos Valgusolendite, inglite, taevaasukate, haldjate ja elfidega saavad teid aitama Elementaalsed Energiad. Kõik need Elavad Olevused paljudes Valguse dimensioonides tunnevad huvi ja on osaks Uue Manifestatsioonist. Ent, armas Valgusepere, just nimelt TEIE olete Uue Maa Peamised Loojad. Mille te valite enda ja oma planeedi jaoks seekord?

MAA

Maa – see on teie kodu ja planeet, millel te elate. See on teie füüsiline kodu, kui viibite  füüsilises kehas Maal. See  oli loodud kõigi elavate olevuste jaoks Paradiisiaiana, kus valitseb Küllus, Toit ja Peavari. Teie keha oli samuti loodud olema terve ja õnnelik saatja teie Hinge ja Vaimu jaoks. Üheks osaks teie ärkamisest oli selle mõistmine, kui kaugele algsest plaanist olete hirmu ja manipuleerimise tagajärjel taganenud ja kuidas te võite alustada oma tagasiteed selle Rõõmu, Külluse ja Selguse  seisundi juurde.

Armsad, see on Valiku küsimus. See on Tahte ja Valiku Vabaduse Galaktika, ja see on püha printsiip. Te ei ole orjad, ja ei ole mitte kunagi pidanud orjad olema. Armastuse energia on tasakaalu ja külluse energia, mitte orjus. On neid, kes püüavad teid veenda, et teil ei ole valikut, kuid tegelikult on valik alati. Te hakkate peale iga päeva valikutest. See saab alati alguse TEIST ja teie väikestest valikutest – nagu näiteks mida süüa ja kuidas veeta aega. Teie teete valikud.

Väikesed valikud viivad suurte valikuteni. Kui te teadvustate oma enese tugevuse, siis hirmud kaovad ja te ei karda seista enda eest ning teha valikuid, mis loovad rahu teie Maal ja teie eludes.

Armsad, ärge raisake asjatult aega vihale selle pärast, et tunnete, nagu oleksite kaotanud  kontrolli oma elu üle! Selle asemel nähke, kuidas te võite iga päev teha väikesi valikuid, mis võivad Maa paremaks muuta. Kord korra järel võite te hakata maailma muutma.

Hoolitsege oma füüsilise keha eest ja valige kõige parem ja võimalikult toitev toit, sest te armastate ennast! Hakake tegema füüsilisi harjutusi ning viibige päikese käes, sest te armastate oma keha. Hoidke oma ümbrus puhas ja harmooniline, sest te armastate end ja Maad ja iga pisiasi omab tähtsust.

Armsad, püüdes luua Selgust, Ilu, Voolamist ja Tervist oma isiklikes eludes, tõstate te ühtlasi kõige selle vibratsiooni, mis on teie ümber. Te loote pisikese lapikese Uut Maad, ja kõik need väikesed „lapikesed” loovad võimsa sageduse. Üha rohkem ja rohkem inimesi lülitub väga praktiliste moodustega kollektiivse sageduse tõstmisse Maal läbi armastuse ja hoole.

Me palume teil töötada Maa elementaalsete energiatega, kui kannate hoolt Maa ja oma Keha eest. Teadvustage, missugust toitu te sööte, missugust vett te joote, millises kohas elate ning tooge sellesse paika kõrgemaid sagedusi.

See on see, mida me nimetame Armastuseks. Olla Ärganud, Teadvustunud ja täielikult Kohalolus oma elus Inimestena Maa peal.

2-forest5

VESI

Armastatud Valgusepere, teie Maa ookeanid, jõed ja vesi on väga olulised tema tuleviku jaoks. Teie planeet koosneb 80% ulatuses veest – nagu teie kehadki. Te olete „veeolevused”.  Enne seda, kui te saite Maa peal kõndivateks olenditeks, olite te olendid, kes elasid ookeanides. Ookeanid on osaks teie ajaloost, ja teie olete nende osaks.

Teie Maa on loodud nii, et sellel on  nii soolase veega ookeane kui ka külluses puhast  magedat vett maismaal. Ja ometi on neid, kes saastavad teie veeallikaid ja püüavad teid mageveest ära lõigata. Armsad, me tahame, et te teaksite: teie teadusringkondades eksisteerivad teatud müüdid, mida kasutatakse ligipääsu kontrollimiseks ressurssidele. Üheks selliseks on müüt vee defitsiidist planeedil. Magedat vett on külluses ja seda saabub Maale kosmosest vahetpidamata jää vormis. Tegelikult vesi pidevalt täieneb läbi tsirkulatsiooni väljastpoolt, sügavast kosmosest. Algselt eksisteeris taevavõlv, mis hoidis vett Maa  keskkonda ümbritseva mulli sees, kuid aja jooksul see enam ei rahuldanud ning siis Elohimi Loojad kõrvaldasid selle võlvi, et avada vaba juurdepääs veele Maad ümbritsevast keskkonnast väljastpoolt. See kõrge sagedusega vesi täidab Maa maismaad ja ookeane, ja see on loodud kõrge sageduse hoidmiseks Maal ja teie kehades. Ent kui teil ei ole juurdepääsu värskele ja puhtale veele, siis ei ole teil ligipääsu ka neile sagedustele.

Kui joote värsket ja puhast vett,  mis on pärit vahetult Maast, märkate otsekohe, kui palju erineb see  pudeliveest ehk teisisõnu – „töödeldud” veest. Armsad, Armastuse hääl ütleb, et on saabunud aeg töötada Vee elementaalidega ja Inglitega ning otsida värsket ja puhast vett, mida te väärite ja mis kuulub teile teie sünni õigusega. See värske vesi aitab teil tõsta oma füüsilise keha sagedust ja häälestust oma kõrgemale Minale. See aitab aga ka puhastada teie keha vanadest energiatest ja mürkidest ning tasakaalustada oma emotsioonidekeha. Emotsioonid on tihedalt seotud vee magnetvooludega planeedil, ja mida puhtam on vesi, seda paremini Olemus ja Keha suudavad emotsioonidel lubada voolata ilma takistusteta ja tasakaalus.

Armsad, Armastus palub teil armastada ennast ja oma planeeti nii tugevasti, et hakata püüdlema puhtusele nii teis endas kui ka vees, mida joote. Töötage Vee elementaalidega, töötage õnnistusega, töötage kristallidega, töötage mis iganes teile teada oleva meetodiga, et anda veele tagasi selgus ja puhtus. Seda tehes sillutate te armastuse teed sageduse tõstmiseks Uuel Maal. Iga pisike tegu aitab luua suurema puhtuse- ja fookusevälja. Igaüks teist annab  oma unikaalse panuse.

TUUL

Tuul – see on õhk, mida te sisse hingate. Iga hingetõmme toetab teie elu ja kõikide olendite elu Maal. Armsad, olete te kunagi mõelnud sellest imelisest annist ja Õhu, Taimede, Puude elementaalidest, mis annavad teile võimaluse hingata värsket, puhast õhku? Elementaalid ja taimed töötavad iga päev, puhastades mürgistest gaasidest ja töötades välja hapnikku, et te võiksite hingata. Kuid te teete nende töö raskemaks, jätkates pidevalt toksiliste gaaside tootmist, mida on vaja puhastada ning kõrvaldada tempos, mis pingestab kogu süsteemi.

Me palume teil töötada Õhu elementaalidega ja teadvustada õhu kvaliteet oma kodus ja oma ümbritsevas keskkonnas. Mida te võiksite teha, et õhk jääks värskeks ja puhtaks ning toetaks teie tervist ja teie kasvamist,  lubades naasta optimaalse tervise ja õnne juurde?

Me olime loodud hingama värsket ja puhast õhku, ning taimed ja puud on teie kõrval, et aidata sellele kaasa. Tehke kõik, mis võimalik, et õhk teie kodus oleks puhas ja kui võimalik, istutage puid. Iga väike samm aitab Õhu elementaalidele demonstreerida, et tahate olla osaks  Uue Maa energiast, andes oma panuse Terviku tervise ja heaolu nimel.

Armsad, te võite ka oma lastele õpetada, et Õhk, mida te hingate, on samuti elav olevus, mille eest kannavad hoolt Elementaalsed Energiad, ja mis vajavad nende armastust  ja hoolt. Te võite ka avastada, et lapsed juba teavad seda.

Te võite lastele ka seletada, kuidas taimed ja puud toetavad teie elu, töötades välja hapnikku ja töötades ümber mürgiseid gaase. Ja see on armastus, mida Õhk ja Vee elementaalid teile näitavad. Ja kas pole see mitte tänulikkus — demonstreerida neile oma armastust, toetada tunnustavalt nende tööd?

TULI

Armas Valgusepere, Tule element töötab teiega samuti iga päev, et tagada teie elude jätkumine Maa peal. Iga päev tõuseb teie jaoks Päike ja täidab Maa valguse ja eluga. Tule elementaalid hoolitsevad selle eest, et valgus ja energia oleksid kütuseks transformatsioonile ja sünteesile, mis on nii vajalikud eluks teie planeedil. Taimed kasutavad seda fotosünteesi protsessis, et luua  toitu, mis täidab energiaga teie kehad ja elud. Ilma selle elemendita ja Tule energiata ei oleks Maa peal elu!

Armsad, on’s võimalik Tule elementi suhtuda ilma lugupidamise ja tänulikkuseta? On’s võimalik mitte märgata kui võimas on see element ja kui hukutavad võivad olla tagajärjed, kasutades seda ebaõigesti – mitte ainult massilised metsatulekahjud, mis tekivad, kui teha vigu põllumajanduses, aga ka intsidendid tuumaenergiaga, mis on halva planeerimise ja lühinägelikkuse tulemuseks. Kui palju linnu on ehitatud tuumajaamade ümber või lähedale, ja kui palju elusid – inimeste, loomade ja taimede elusid – on seatud ohtu Tule Elemendi ebaõige kasutamise tõttu?

Armsad, eksisteerib palju teisi elektrienergia saamise mooduseid teie maailmas. Indigode ja Kristallilaste põlvkond on siin selleks, et näidata teed ökoloogiliselt püsivate energiaressursside juurde ning Tule kasutamiseks lugupidavalt. Me palume tungivalt neid kuulata, kuulata nende häält ja ideesid. Nad võivad nii palju soovitada. Ärge öelge neile ära, kuni nad ei ole vihastanud ega ilmutanud oma „sõdalase”-energiat. Indigo sõdalased seisavad selle eest, millesse nad usuvad; see on nende viis täita oma kõrgemat ülesannet – viia läbi Uue Maa transformatsiooni.

Armastus palub, et hakkaksite Energiat kasutama viisidel, mis on kahjutud ja toetavad kogu elu Maal.

3-suncouncil

VAIM

Armas Valgusepere, Vaim tuli teie Maailma Ülestõusmise/Ärkamise protsessist alates uut moodi. Kuivõrd te aktiveerisite oma valguskehad, kutsusite te oma Hinge ja Vaimu ankurduma Südames. Teie Keha tõstis oma sagedust rakutasandil ja muutus Kõrgema Teadvuse kandjaks. Sedamööda, kuidas te puhastate Keha, lasete te välja Armastuse ja Ligimesearmastuse  vaba Laine oma Maale,  muutute te Kõrgema Teadvuse ja teadvustatuse ülekandmise instrumendiks  Maale ja Maa Uutesse Võredesse.

Teie füüsilise keha vibratsioonide sageduse tõustes Valguse

Sageduseni  Valguskehas te tunnete vajadust elada Valguse Tõega, mis te olete. Te leiate moodused austada Elu ja keha, ms teil on, nagu Maadki ja kõiki eluvorme selle peal.

Armsad, elu Maal on Vaimu Kink, kink on ka teie Valguskeha, mis on antud teile kui Vaimsele Olevusele ja Materiaalsele Olevusele, et saada  kogemus. Sedamööda, kuidas ärkab teie Vaimne loomus, ärkate te ka ilule ja armastusele, mis on ärganud Galaktiliste Inimeste jumalikuks plaaniks.

Eksisteerivad need, kes töötavad teiega Kõrgemates Sfäärides, seepärast ärkate te vajadusele armastada ja austada Maad ja oma Keha kui Vaimu Ande.

Armsad, me ütleksime, et praegu on see kõige tähtsamaks küsimuseks Maal. Kõik muud küsimused on paljus manipulatsioonid ja illusioonid, mille sihiks on juhtida kõrvale teie tähelepanu tõelistelt teemadelt, millega te puutute  Uue Maa manifesteerimisel kokku.

See on nii lihtne – te võite algust teha iga päev, luues omaenese elus Reaalsuse, milles austate  Maad ja Elu. Või te võite järgida illusioone ja lubada hirmul ja rahutusel hõivata oma energia. Aga meie oletame, et kui teadvustate oma tugevuse, siis ei tunne te vajadust alluda tühjadele ja kasututele illusioonidele ja seate fookuse tõelistele küsimustele oma eludes ja sellel, kuidas manifesteerida seda, mida teil kui võimsatel Kaas-loojatel Vaimuga vaja on.

LÄHENEDES PÖÖRIPÄEVALE  22. SEPTEMBRIL

Pööripäeva lähenedes septembris te tunnete, kuidas tasakaalutus ja kaos hakkavad vaibuma, sest uued võimsad Lõvi Väravate energiad integreeruvad ja unistus Uuest Maast hakkab omandama vormi Maal. Sel balansseerimise perioodil me palume teil fokusseerida oma tähelepanu Elu Andidel ja Planeedi andidel. Austage Maad, Ookeane ja Jõgesid, Tuult ja Vett, ja kõiki Elu vorme Maa peal.

Ainult Tänulikkuse Teadvuse ja Kogu Elu Austamise kaudu võite te luua Maa teise näo. Te võite Uuele Maale jõuda tänu sellele, et teil on Uus Teadvus. Vana Teadvus ja Vana Tajumise Moodus ei kanna teid Uude.

Me kutsume teid ühinema meiega pööripäeval septembris Suurel Kogu Elu Austamise Pühal ja väljendamaks oma Tänulikkust Ingellikele ja Elementaalsetele Olemitele, mis toetavad teie elu Maal. Armastuses ja Tänutundes liigute te edasi Uude Reaalsusse.

Tõlge — Mirjam Veski

Понравилась статья? Поделитесь светом со своими друзьями в соц.сетях!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Яндекс

 

Все на борт!!!
Присоединяйтесь!!!
Комментарии
Всё о развитии человека и самопознании
Наверх