RSS

2014.aasta — algus uutele suhetele Loodusega ja Metsa Vaimuga

Дата: 14 Март 2014 Рубрика: На эстонском, Ченнелинги Комментарии: Комментарии к записи 2014.aasta — algus uutele suhetele Loodusega ja Metsa Vaimuga отключены

Оригинал на русском языке здесь…

2014. a. SEIKLUS JA VÕIMALUSED: UUE  MAA  ENERGIAD.

Peaingel Miikael läbi Celia Fenn’i.

Jeanluc-calm-lake

Armastatud Valgusepere, milline rõõm ja nauding on astuda uude 2014.aastasse! Selles kanalduses me räägime teiega mõningatest võimalustest, mis omandavad vormi teie Uue Maa Ajaliinil.

Ennekõike saab 2014.aasta olema suure muutuse ja transformatsiooni aeg materiaalsel ehk füüsilisel tasandil. Kogu tähelepanu on praegu suunatud sellele, kuidas uued energiad hakkavad manifesteerima Uut Maad sedavõrd, kuidas energeetiline Kuldne Sagedus käivitab ja toetab Kõrgemat Teadvust ja Nägemuse ja Loomise Kõrgemat Tasandit.

Uus Unistus omandab vormi, ja Kristallilapsed on siin selleks, et toetada ja aidata teid Unistuse manifesteerimisel.

Tõde on see, et selle Manifestatsiooniga saab  kaasnema tähelepanuväärne segadus poliitilises ja majandussfääris. Indigode põlvkond ärkab ja asub täitma oma missiooni – heitma väljakutseid süsteemile ja transformeerima. Indigod panevad proovile poliitilise ja majandussüsteemi, milles eksisteerivad ebaõiglus ja kannatused: nad alustavad ka vaesuse ja kannatuste lõpetamisele suunatud tööd.

Vaesus ja kannatused ei ole Maa möödapääsmatuks reaalsuseks. Need on loodud tasakaalu puudumise abil sotsiaalsetes ja majanduslikes struktuurides ning võivad olla kõrvaldatud nende sotsiaalsete struktuuride viimisega tasakaalu, luues uue tasakaalu-mõiste.

Armsad, 2014.aastal sattute te silmitsi paljude vapustavate sündmustega, kuivõrd muutused toimuvad tormiliselt. Ootamatult hakkavad kokku varisema ja surema asjad, mida on peetud vääramatuteks, — et nende asemele võiksid tulla hoopis paindlikumad ideed ja struktuurid, millel võiks püsida kogu elu Maal.

Armsad, me palume teil hoiduda hirmust, kui näete neid transformatsioone. Olete Valguse Meistrid ja Sõdalased. Teadke, et olles südames ja oma sisemaailmas te läbite need muutused sädelevalt ja parimal moel.

VAESUSE  LÕPPEMINE,  ÖKOLOOGILISELT  STABIILNE

TULEVIK  JA  METSA VAIM

Armastatud Valgusepere, astudes 2014.aastasse me palume teil unistada, ja  unistada suurelt. Jaa, seadke fookusesse omad isiklikud elud ja see, mis on vajalik teie õnneks, kuid hoidke meeles, et olete osaks Maailmaühendusest, ja te võite unistada ka oma Kogukonnast. Me palume, et unistaksite ja suunaksite oma tähelepanu vaesuse lõppemisele ja külluse loomisele  kõikide jaoks  ning ökoloogiliselt stabiilse tuleviku loomisele oma laste ja samuti nende laste jaoks!

Armastatud, see tervenemise ja transformatsiooni protsess on seotud teie võimega taasühineda looduse ja elementaalide maailmaga. 19. ja 20.sajandi evolutsioon ja progress rebis teid loodusest lahti mehhaniseeritud ja tehnoloogilise reaalsuse kasuks. See aitas kaasa meie laienemisele Viienda dimensiooni Maailmaühenduseks. Kuid te ei saa olla õitsval järjel, kui ei pöördu tagasi lugupidava kooseksisteerimise juurde loodusega.

See kujutab endast küsimust tasakaalust inimeste kui planeet Maa domineeriva liigi vajaduste ja teiste elusolendite ja liikide vajaduste vahel. Sest kõik te olete ühendatud Elu igavesse ämblikuvõrku, ja teil ei saa olema õitsengut, kui te ei leia tasakaalu.

Ja nii, armastatud Pere, ühtaegu Kuldse Sageduse ankurdamisega Maa peal tunnete te ka uut ärkamist ürgsele elementaalsele jõule, mida me edaspidi nimetame „Metsa Vaimuks”. See  imepärane Olem ja see energia saab toetama mis tahes ja kõiki pingutusi ning projekte, mis on suunatud selle, et tervendada see lõhe Loodusega ja  luua külluslik ning ökoloogiliselt stabiilne  tulevik.

Mets oli inimkonna esimeseks „koduks”, ja te õppisite, kuidas saada selle toitva ja hoidva  Energia toetust. Mõnedes kultuurides pidasite te looduse jõudu  Meesenergiaks ja  nimetasite   „Paniks”. Mõisteti selle Olemi elementaalset jõudu ja tema toetust kogu Elule Maa peal, kaasa arvatud Inimese Elu, kuid mitte ainult.

Seejärel teie mentaalse arengu mingil hetkel te kuulutasite sellele jõule „sõja”, püüdsite domineerida ja teda võita. Ta läks ära, ja Maa hakkas kannatama, sest metsad ja metsik loodus surid aegamööda tehnoloogia arengu käigus.

Kuldse Sageduse ankurdamisega Maa peal initsieerisite te Looduse Vaimu, „Metsa Vaimu” ja külluse ning toe tagasituleku  oma eludesse. „Sõda” loodusega on lõppenud. Te õpite uuesti laskma loodusel end toetada, astudes kontakti Metsa Vaimu armastava kohaloluga oma eludes. Lubage sel imelisel energial olla osaks oma unistustest(nägemusest) Uue Maa kaasloomisel linnadega, mis tervitavad loodust ja Metsa Vaimu külluse ja rõõmu loomiseks.

Kui te avate oma südamed ja elud Metsa Vaimule, aktiveerite te seda energiat oma eludes ja kogukondades/ühendustes. Te hakkate looma Uue Maa Valguselinnasid, mis toovad tasakaalu loodusega ja vaesuse lõppemise Maal.

ISIKLIK TASAKAAL JA PLANETAARNE TASAKAAL

Armsad, kõik asjad on teie Viiemõõtmelises Maailmas omavahel seotud. Kui te tahate näha Metsa Vaimu tema küllusega, mis on ilmunud teie kogukonnas, peate alustama seda protsessi omaendi elus. Te alustate, kui avate lihtsalt oma südame ja elate tasakaalus Taeva ja Maaga. Selles tasakaalus esineb toetuse ja armastuse vastuvõtt, mis on Jumaliku Plaani lahutamatu osa eluks Maa peal. Seejärel elage, tundes oma sidet Maaga, tugeva usuga küllusevoogu, mis sünnib looduses ja läbi elu, armastuse ja loomingu. Õppige manifesteerima kergelt ja harmoonias loodusega kui kaasloova jõuga.

Kui te muutute märksa tundlikumateks selle armastava ja toetava energia suhtes, kogete  vähem stressi ja rohkem mugavust elus Maa peal. Te avastate, et saab olema kergem leida uusi ideesid, uusi projekte, uut ümbrust, ja lasta vabaks vana kui osa katkematust „orgaanilisest” elulisest protsessist. Milline ka ei ole teie isiklik „järgmine samm”, teadke, et see armastav ja kõikehõlmav looduse jõud toetab teid.

Teie töö, armastatud Valgusepere, on olla maandatud, tsentreeritud oma Südames ja ühendatud Kõrgema Teadvuse Kuldse Sagedusega. See – ühes tundlikkusega Metsa Vaimu suhtes – pakub elu rahuliku külluse ja lihtsa harmoonia vormis looduse ja loodusjõududega teie kehas ja teie ümbruses.

VALGUSESÕLMED   JA MAA  UUED KOGUKONNAD

Armsad, saavutades selle Sageduse ja Teadvuse tasandi muutute te „Valgusesõlmedeks” Uue Maa jaoks. Sellistena hakkate te täiesti loomulikult ligi tõmbama teisi, kes asuvad sel sagedusel, ja te hakkate moodustama Valguse Kogukondi.

See on orgaaniline ehk teisiti öeldult loomulik protsess, mil võimalused ja inimesed tõmbuvad teiega selle käigus, kuidas te olete juhitud selle energia voolus.

Ja just neis kollektiivsetes „Valgusesõlmedes” sünnivad uued ideed ja Uue Maa kogukonnad/kooslused.

Need sünnivad kõikjal, kuid nende fookus on suunatud ökoloogiliselt püsiva tuleviku loomisele, tegevustele vaesuse lõpetamiseks ja suhete parandamisele loodusega. Sest vaesus pole midagi muud kui veendumus, et loodus ei kindlusta teid piisavalt. See saab olema eriti nõutav linnades; ilmub palju „Valguse Sõdalasi”, kes hakkavad aktiveerima „Valgusesõlmi” suurlinnades Uue Maa manifesteerimiseks.

Te avastate need „Valguse Sõdalased” kõikjalt, kus on unistused ja nägemus õiglusest ja küllusest. Nad hakkavad looma aedasid ja aedasid toiduainete kasvatamiseks, nad alustavad veepuhastusprojekte  vee puhastamiseks ja projekte elamispinna andmisest kõikidele. Te leiate neid kõikjalt, kus tehakse pingutusi metsade ja jõgede päästmiseks, ja katseid elada loodusega harmoonias. Te leiate neid töötamas tehnoloogia viimisega  harmooniasse loodusega, kuivõrd see on nende missiooniks. Erakordselt „puhtad” ja ökoloogiliselt stabiilsed tehnoloogiad võivad üle minna Uuele Maale.

Need Valguse Sõdalased saavad töötama Kõrgemates Dimensioonides koos Uue Maa struktuuride ja Valguse Nõukogudega. Vanemate Nõukogu saab kureerima projekte ja Maa Hoidjate Nõukogu hakkab neid projekte fasiliteerima. Laste Nõukogu saab toetama hingi, kes tulevad Kõrgemal Sagedusel, ja Kristallilapsi, kes on juba siin ning panustavad oma energia sellesse uude manifestatsiooni Maa peal.

See on, armsad, Uue Maa reaalsus. Me palume teil hoida tähelepanu sellel, mitte vanal paranoia, hävingu ja eraldatuse reaalsusel. Pidage alati meeles, et see on teie valik, ja et igal hetkel oma elus võite te valida, missugust Valguse sagedust te soovite oma ellu tuua ja mida te soovite luua selle Valgusega oma kollektiivse reaalsuse kaasloojatena.

Me soovime teile rõõmu, armastust ja küllust teie teekonnal 2014.aastal!

Tõlge — Mirjam Veski

Понравилась статья? Поделитесь светом со своими друзьями в соц.сетях!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Яндекс

 

В этой же рубрике:
Все на борт!!!
Присоединяйтесь!!!
Комментарии
Всё о развитии человека и самопознании
Наверх